Ačkoliv se snažíme celou expedici zajistit svépomocí, nároky jež klade značně převyšují naše soukromé možnosti. Budeme proto rádi za jakoukoliv pomoc.
I vaše přičinění může ve výsledku vést k jejímu úspěchu!

Jak nás můžete podpořit…

MEDIÁLNĚ

Zaujala vás naše expedice a rádi byste o ní napsali, natočili reportáž nebo s námi udělali rozhovor? I to je vítaná možnost, jak rozšířit její myšlenku, povědomí o ní a pomoci nám s jejím uskutečněním. V případě zájmu nám NAPIŠTE NEBO ZAVOLEJTE.

MATERIÁLNĚ

Naše výprava bude dost náročná i technické i jiné vybavení. Kvalitní oblečení, výživná instatní strava, elektronika, záznamová technika, nejen tyto, ale i mnohé další vybavení může znamenat rozdíl mezi úspšchem a nezdarem. Každá maličkost pomůže. V případě zájmu pro vás můžeme také vybavení otestovat v extrémních podmínkách a následně napsat recenzi.

STARTOVAČ

Stejně jako mnoho jiných, i my jsme spustili crowfundingovou kampaň. Podpořit nás tedy můžete i takto. Ta naše běží na Startovači a naleznete ji ZDE. Budeme rádi nejen za finanční přispění, ale i za případné sdílení odkazu na kampaň, aby se tato, mohla dostat k co nejvíce lidem. Děkujeme.

DĚKUJEME ZA JAKOUKOLIV PODPORU!

V případě, že jste se nás rozhodli podpořit, ať už jedním z předchozích způsobů nebo vás napadl jiný způsob pomoci, kontaktujte nás a domluvíme se podrobněji.

Podpořit nás během obtížných příprav můžete i svými komentáři, nebo se stát našimi fanoušky na facebooku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *